پس از نصب بازی، فایل اجرا کننده ی بازی با نام "Qajary'sCat" را باز می کنم (ضمنن جا دارد بگوییم ترجمه ی گربه ی قجری به انگلیسی نیازی به s' ندارد و چنین اشتباهی کمی عجیب است.) پنجره یی باز می شود که شامل تنظیمات نمایشی و صوتی بازی قبل از اجرای آن است. در قسمت Display به ما این امکان داده شده است که یا قبلیت Run In Window را انتخاب کنیم یا اینکه بازی به صورت عادی و Maximized اجرا شود که در حالت دوم با برداشتن تیک Run In Window به طور خودکار آیتم Use desktop resolution فعال می شود. بنده حالت اول را انتخاب کردم و Don't show this window again را هم علامت زدم OK را هم کلیک کردم، ولی هیچ اتفاقی نافتاد. چندبار این مراحل را تکرار کردم و باز همین طور بود. بالاخره Run In Window را علامت زدم و Use desktop resolution هم همانطور که گفتم به طور خودکار تیک خورد. این بار بازی اجرا شد اما پنجره یی که بازی در آن باز شده بود ابعادش از دسکتاپ من بزرگتر بود و بخشی از آن زیر تسک بار قرار گرفته بود و استفاده از آن با این وصعیت غیر ممکن بود.
رزولوشون دسکتاپم 1366 در 768 است و از سیستم عامل ویندوز 7 سرویس پک 1 استفاده می کنم.
قصد بنده از خرید این بازی تنها دیدن شخصیت ها و فضای بازی بود (به خاطر علاقه ی من به انیمیشن و طراحی گرافیکی) اما وقت من برای یک ایراد ساده ی برنامه نویسی تلف شده. لطفن بنده را در رفع این مشکل کمک کنید.